اکانت توییتر

اکانت توییتر

خرید اکانت توییتر قدیمی، اکانت فیسبوک بیزنس، اکانت فیسبوک قدیمی شخصی، اکانت دیسکورد و تمام شبکه های اجتماعی.

راهنمای کاربران و خریداران فروشگاه اکانت توییتر

ما در فروشگاه اکانت توییتر سعی کرده ایم تا پروسه خرید اکانت های مختلف شبکه های اجتماعی را برای شما ساده و راحت کنیم. شما امکان خرید ریالی و غیر ریالی (کریپتو، پی پال، پرفکت مانی) انواع شبکه های اجتماعی از جمله اکانت توییتر و فبسبوک را با تحویل آنی در این فروشگاه خواهید داشت.

لطفا دقت داشته باشید ما در این فروشگاه خرید اکانت شما را قبول نمیکنیم و فقط امکان فروش اکانت های شخصی این فروشگاه امکان پذیر میباشد بنابر این لطفا درخواست فروش اکانت توییتر یا دیگر اکانت ها را برای ما ارسال نفرمایید.

در این فروشگاه امکان سفارش و خرید اکانت های توییتر جوین 2007 تا 2022 و همچنین اکانت های فیسبوک بیزنس مخصوص تبلیغات و یا اکانت های فیسبوک رجیستر قدیمی در انواع کشور ها و همچنین اکانت تمام شبکه های اجتماعی محبوب ایرانیان وجود دارد.

کشور رجیستر شده برای تمامی اکانت ها خارجی بوده و ماهیت تمام اکانت ها 100% خارجیست و اکانت ایرانی موجود نیست.

برای خرید اکانت توییتر از کجا شروع کنیم؟

به صفحه خرید اکانت بروید نوع اکانت یا محصول را از لیست انتخاب کنید و مشخصات درخواستی را پر کنید سپس به صفحه پرداخت آنلاین هدایت میشوید و پس از پرداخت موفق سفارش شما ثبت میشود.

آیا خرید از فروشگاه اکانت توییتر مطمئن است؟

بله فروشگاه ما دارای درگاه پرداخت آنلاین داخلی تایید شده میباشد و همچنین این فروشگاه متعلق به تیم برنامه نویسی احسان دیزاین میباشد سالهاست در بستر وب فارسی و امور مرتبط به برنامه نویسی تخصصی فعالیت میکند.

آیا اکانت ایرانی (فارسی) موجود دارید؟

خیر تمامی اکانت ها خارجی، بدون فالوور و فالووینگ بوده و لطفا درخواست اکانت ایرانی یا دارای فالوور نفرمایید.

وضعیت اکانت های چگونه است؟

تمامی اکانت ها صفر و کارنکرده هستند و میتوانید بدون نگرانی از وضعیت ریپورت یا سابقه لیمیت آنها را خریداری کنید. اطمینان ما از این خاطر است که اکانت ها از آرشیو شخصی خودمان تهیه و توزیع میشوند.

پس از سفارش و خرید از سایت مراحل تحویل چگونه است؟

پس از پرداخت موفق و ثبت سفارش ایمیل حاوی اطلاعات محصول یا اکانت خریداری شده برای شما ارسال و منتظر بمانید تا تیم پشتیبانی ما در اولین فرصت با شما روی کانال ارتباطی تعیین شده (واتساپ یا تلگرام) تماس بگیرند و پس از ارائه توضیحات لازم اکانت یا محصول خریداری شده را تحویل دهند.

تحویل اکانت یا محصول خریداری شده چقدر زمان میبرد؟

مراحل تحویل اکانت اصولا بین 30 دقیقه تا نهایت 24 ساعت زمان میبرد ولی در اکثر مواقع همان 30 دقیقه اول با شما تماس گرفته و محصول تحویل میشود مگر در شرایط خاص یا وجود مشکل که در هر صورت در همان دقایق اولیه به شما اطلاع داده میشود تا منتظر بمانید.

چگونه از سلامت اکانت ها اطمینان حاصل کنم؟

سلامت اکانت ها 100% تضمین شده است ولی در هر صورت شما پس از تحویل اکانت در صورت بروز یا مشاهده هرگونه مشکل میتوانید بلافاصله به پشتیبان ما پیغام دهید تا وضعیت مشکل بررسی شود در صورتی که هرگونه مشکل جدی وجود داشته باشد اکانت یا محصول شما بلافاصله تعویض و اکانت جدید تحویل میشود.

آیا لازم است پس از خرید تماس بگیرم؟

خیر نیاز به هیچ تماس یا پیغامی نیست ما در اولین فرصت به شما از طریق کانال ارتباطی اعلام شده پیغام خواهیم داد.

آیا امکان سفارش خرید عمده (فله) اکانت توییتر و فیسبوک یا دیگر محصولات وجود دارد؟

بله قطعا. شما میتوانید سفارشات عمده (تعداد بالا) ثبت کنید و بستگی به تعداد خرید شما با تخفیف ویژه خریداری کنید. امکان خرید عمده اکانت های توییتر جوین سال های مختلف و فیسبوک قدیمی و جدید و بیزنس و... همگی مقدور میباشد.

برای خرید و سفارش تعداد عمده چه کنیم؟

لطفا با تلگرام یا واتساپ اعلام شده در سایت تماس بگیرید تا بر اساس تعداد درخواستی شما هزینه نهایی با تخفیف ویژه محاسبه شود. اگر تعداد خیلی بالا باشد گاها تا نصف مبلغ خرید تکی نیز به شما تخفیف داده خواهد شد.

آیا امکان پرداخت و خرید اکانت بصورت غیر ریالی وجود دارد؟

بله برای خرید غیر ریالی و پرداخت با کریپتو کارنسی (ارز دیجیتال مثل BTC و USDT)، پی پال و یا پرفکت مانی با ما تماس بگیرید تا امکان خرید را برایتان مقدور کنیم.